AntiCoV Face Mask

Prestige Siyah

Ar-Ge çalışmalarımız sonucunda üretmiş olduğumuz NEUTRON Anti-Viral kumaşlarımız Türkiye'de ilk defa EN18184 standartlarına göre COVİD19 Virüsü ile test edildi. Anti-Viral kumaşlarımızın, üzerindeki COVİD19 virüslerini 20 yıkama sonrasında EN18184 standartı kapsamında ilk 2 saat içinde %99,99 oranında yok ettiği kanıtlandı. Maskelerimiz 20 yıkama sonrasında dahi EN14683 Bakteriyel Filtrasyon Verimliliği standartı kapsamında ilgili gereklilikleri karşılamaktadır. 

Prestige Serisi maskelerimiz 3 kat kumaş kullanılarak üretilmiştir

AntiCoV hakkında çok daha detaylı bilgilere ulaşmak için tıklayınız. 

AntiCoV tanıtım broşürünü indirmek için tıklayınız.

Trendyol üzerinden satınalmak için tıklayınız.

TECHNICAL DESCRIPTIONS


Anti-Cov Koruyucu Maske, Neutron AntiViral kumaşları kullanılarak üretilmiştir. 

Ar-Ge çalışmalarımız sonucunda üretmiş olduğumuz NEUTRON Anti-Viral kumaşlarımız Türkiye'de ilk defa EN18184 standartlarına göre COVİD19 Virüsü ile test edildi. Anti-Viral kumaşlarımızın, üzerindeki COVİD19 virüslerini 20 yıkama sonrasında EN18184 standartı kapsamında ilk 2 saat içinde %99,99 oranında yok ettiği kanıtlandı.

Maskelerimiz 20 yıkama sonrasında dahi EN14683 Bakteriyel Filtrasyon Verimliliği standartı kapsamında ilgili gereklilikleri karşılamaktadır. 

Prestige Serisi maskelerimiz 3 kat kumaş kullanılarak üretilmiştir. 
 

AntiCoV Koruyucu Maskenin Avantajları;

  • 20 defa makinede 60 derecede deterjanla yıkandığında bile maske olabilmesi için gerekli TSE K 599 standartlarını çok iyi seviyelerde karşılayabiliyor. Bu nedenle en az 20 yıkama garantisi bulunuyor.
  • Anti-Viral özelliği 20 yıkamadan sonra bile değişmeden devam ediyor, COVİD-19 viral yükünü ilk 2 saat içinde %99,99 oranında yok ediyor.
  • Maskenin oldukça sağlam ve çift katlı olan burun teli yapısı sayesinde yüzünüzün şeklini tam alıyor, burun kenarlarından veya diğer bölümlerden hava kaçırması minimalize edildiğinden güvenli Filtrasyon sağlıyor. Burun teli tam olarak oturtulduğunda gözlüklerde buğu yapmıyor.
  • Kendi deneyimlerimizden esinlenerek maske lastiklerinin kulakları bir zaman sonra acıtmaya başlamasından sonra biz boyun ve kafayı saran ve gerginliği ayarlanabilir bir lastik tasarımı üzerine çalıştık. Böylelikle hem kulağınız zarar görmüyor hem de maskenin takılı olduğunu çoğu zaman unutuyorsunuz.
  • Gümüş veya bakır gibi ağır metaller içermez.
  • Anti-Mikrobiyal özelliğiyle de zararlı bakterileri yok eder, tekstil ürününün hijyenini korur. Koku oluşumunu önler.
  • Anti-Viral & Anti-Bakteriyel etki için kullanılan ürünün “T.C. Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü Biyosidal Ürün Ruhsatnamesi” bulunmaktadır.
  • “Biyosidal Ürünlerle İşlenmiş Eşyalar Tebliği”ne uygun olarak teknik dosya ile piyasaya sunulmuştur.
  • Medikal maske değildir.

Anti-Viral Özelliği Olmayan Normal Bir Kumaşla Neutron'un Karşılaştırması

Bilimsel çalışma niteliği taşıyan test raporlarımızın detaylarından etkileyici sonuçlara ulaşabiliyoruz, örneğin 20 defa yıkanmış kurutulmuş herhangi bir özelliği olmayan %100 pamuklu normal bir kumaşla ISO 18184 standardına göre COVID-19 ile test yapıldığında herhangi bir dış etki olmadan viral yük kendi kendine ilk 2 saat içinde sadece %15 oranında azalma gösterebiliyor. Oysaki %100 pamuklu Neutron Antiviral kumaş 20 defa yıkandıktan sonra test edildiğinde bile ilk 2 saat içinde %99,99 oranında viral yükün yok olmasını sağlıyor. Normal kumaşta ilk 2 saattteki %15 lik azalmanın %99,99'luk azalmaya ulaşabilmesi için teorik olarak 48 saatten fazla zamana ihtiyaç gerekiyor. Bu karşılaştırma bile tek başına Neutron'un gücünü gösteriyor.

Zorlu ve uzun Ar-Ge çalışmaları sonucunda ürettiğimiz Anti-Viral kumaşlarımız EN 18184-2019 test standartına göre Türkiye’de ilk defa test edilmiştir. Tüm bu süreç, firmamızın mühendis kadrosu ve ülkemizin değerli bilim insanlarıyla birlikte yürütüldü.

Detaylı bilgi ve sipariş için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. 

Detaylı teknik açıklamalar ve test raporları için ayrıca websitemizin ilgili bağlantısını ziyaret etmek için tıklayınız.

Copyright © 2019 Ebruzen. Information and images can not be used without permission. All rights belong to ebruzen textile.

Design by SIO - Marka Yönetimi