ANTİ-VİRAL KUMAŞLAR

 

Anti-Viral Tekstil Nedir?

Anti-Viral uygulama, tekstil ürünlerini zarflı virüs ve zararlı mikroorganizmalardan koruyarak, giysinizin sürekli taze ve temiz olmasını sağlayan bir teknolojidir. Bu uygulama, tekstil yüzeyi üzerinde nano seviyede koruyucu bir katman oluşturulur. Bu koruma katmanı, tekstil yüzeyine çok kuvvetli moleküler bağlarla bağlanmış durumdadır; yıkama veya fiziksel temasla tekstilden uzaklaşmaz. Belirli tür virüsler veya zararlı mikroorganizlar bu yüzeyle temas ettiğinde, organizmayı koruyan zar tabakası parçalanarak etkisiz hale gelir.

NEUTRON, Anti-Viral ve Anti-Mikrobiyal etkiye sahip günlük kullanım ve endüstriyel amaçlara uygun yüksek teknoloji tekstil ürünleri sunmaktadır. Neutron, Ebruzen Tekstil'in Anti-Viral kumaş markasıdır.

Türkiye’de SARS-CoV-2 ile Test Edilen İlk Kumaş: Neutron

Zorlu ve uzun Ar-Ge çalışmaları sonucunda ürettiğimiz Anti-Viral kumaşlarımız EN18184 test standartına göre Türkiye’de ilk defa COVİD19 virüsü ile test edilmiştir.

EN 18184: Tekstil ürünlerinin anti-viral etkinliğinin belirlenmesi.

BU BİR SAVAŞ !!!

SARS-CoV-2 virüsünün neden olduğu pandemi tarihin en büyük salgınlarından biri olarak insanlığın sağlığını tehdit etmeye devam ediyor.

Amacımız insanlığın verdiği savaşa destek olmak. Salgınla yürütülen mücadeleye Ebruzen Tekstil olarak araştırmalarımız ve bilimsel yaklaşımımızla destek veriyoruz.

Ar-Ge çalışmalarımız sonucunda üretmiş olduğumuz Neutron Anti-Viral kumaşlarımız EN18184 standartlarına göre Türkiye’de ilk defa COVİD19 virüsü ile test edildi. Anti-Viral kumaşlarımızın, üzerindeki COVİD19 virüslerini EN18184 standartı kapsamında ilk 2 saat içinde %99,99 oranında yok ettiği kanıtlandı. Kumaşlar 20 kere makinede deterjanla yıkandıktan sonra yeniden EN18184 antivirallik testleri uygulandı. 20 yıkama sonrasında bile antiviral etkinin değişmeyerek ilk 2 saat içinde COVİD19 virüslerini %99,99 oranında yok ettiği teyit edildi.

Tüm bu süreç, mühendis kadromuz ve ülkemizin değerli bilim insanlarıyla birlikte yürütüldü.

COVİD19 virüsidal analiz ve etkinlik testleri Sağlık Bakanlığı’nın virüsidal analiz yapma yetkisi verdiği TURKAK ve Amerikan NAC tarafından da akredite edilmiş test merkezinde gerçekleştirilmiştir.

Neutron, SARS-CoV-2 virüsüne karşı yeni savunma silahımız…

Anti-CoV Koruyucu Maske, Neutron’dan Güç Aldı…

Anti-CoV Makse hakkında tüm detaylı bilgiler ve test raporları için tıklayın...

Neutron Anti-Viral kumaşlarla ilgili görüşmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

 
 

 

Tüm Anti-Viral & Anti-Mikrobial kumaş talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 
 
Anti-Viral ve Anti-Mikrobial Kumaşlarımız EN 18184 ve ASTM E2149-13 standartlarına uyumludur.
 
Ebruzen Tekstil, Anti-Viral & Antistatik & ESD & Geç Tutuşur kumaşlar, 
Antistatik & ESD & Geç Tutuşur İş Kıyafetleri üreticisi ve müşterilerinin teknik
ihtiyaçlarına göre teknik tekstil çözümleri sunan tekstil firmasıdır. 

Copyright © 2019 Ebruzen. Hiçbir bilgi ve görsel izinsiz kullanılamaz. Tüm hakları ebruzen tekstile aittir.

Design by SIO - Marka Yönetimi